Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk dobrze zrobił. super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal i hańba. Żuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dobrze zrobił. super!
 WY - PIER - DA - LAJ. Żałosna klaka po 5gr wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ludzie są krótkowzroczni. Pomyślcie o swoich dzieciach czy wnukach bawiących się w przyszłości w parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% obecnej zabudowy Lublina to dawne łąki, pola, sądy, tereny zielone, zwał jak zwał . Komuna wywlaszczala ludzi z własności nikogo nie pytała o zdanie. Ludzie za ziemię dostawali grosze. Gdyby to zależało od obecnych pseudoekologow to Lublin kończyłby się na Wieniawie i Racławickich.  Dalej nie można by było nic ruszyć bo wąwozy, bo pola, bo sady,  bo dzikie zwierzęta. Tak dla rozwoju miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście muszą być nowe osiedla i ja nie widzę w tym nic dziwnego. Szkoda że ta prawda dotarła tak późno. Wreszcie jakaś konkretna decyzja. Prezydent wygrał z zadymiarzami. Pokazał Polsce jak się załatwia sprawy dla dobra miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas na deskach plan modernizacji stawu w Ogrodzie Saskim.,Za to deweloper zrobi 2 alajki dla matek z dziećmi a na pozostałym terenie wybuduje Saski Prestige Residence z 12 punktowcami po 15 pięter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z tym układem! Podpisali sobie pod stołem, w d... mają głos mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec chaszczy, koniec brudu. Początek ujadania brudasów. 20 lat czekania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja zgodna z wynikami referendum. Tylko klika procent mieszkańcow Lublina było przeciw zabudowie. Ja nie głosowałam właśnie dlatego aby wybrani przeze mnie radni i prezydent podjeli najlepszą decyzję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent po prostu troszczy się o rozwój miasta - część osób protestuje, ale też znaczna część czeka na mieszkania w tej okolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było pojsc na referendum a nie teraz płakać. widać jaka była frekwencja. Brawo dla Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park to rewelacyjne rozwiazanie,ktore bedzie sluzylo wszystkim mieszkancom Lublina I nie tylko a I bloki sa przeciez potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystkie komentarze wiernopoddańcze wobec Krzysztofa Ż. na FB pochodzą z profili zalanych propagandą na rzecz Platformy Obywatelskiej? Czy PO odpala swoją armię partyjnych fejków i troli dla osłony tego podejrzanego dilu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było iść głosowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyczą ci co mją tam mieskzania -jakoś sami tam kupili i nie myśleli o zieleni, kotytarzu powietrza itp ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to dobra decyzja . Będzie park, miejsce zielone. dla wszystkich mieszkancow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻukOFF !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, niech Pan pogoni z miasta tych pedałów co se na Górkach marichuanę wszczykują, my, młodzi, czekamy na bloki i mieszkania! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie jaka gównopropaganda na żałosnym poziomie. Czysta ilościówka w wykonaniu debili. Czy gdyby to była czysta sprawa to takie nasilenie propagandy byłoby potrzebne? Każda dycha opłacanych komentarzy pokazuje najlepiej jak ta sprawa śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...